Upadłość konsumencka Gdańsk

PROFESJONALNA POMOC W ODDŁUŻENIU            

  • Jeżeli twoje dochody przestają wystarczać na spłacanie rachunków i długów…
  • Jeżeli aby utrzymać siebie i rodzinę byłeś zmuszony zaciągać kolejne pożyczki…
  • Jeżeli szybko rosnące raty kredytu i koszty życia zaczynają sprawiać, że obawiasz się o jutro swoje i najbliższych…

Pomożemy Ci zacząć nowe życie bez długów 

Co zyskasz korzystając z pomocy naszej kancelarii:

Dowiesz się, czy upadłość konsumencka jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, czy istnieje inny sposób aby zdjąć z Ciebie ciężar długów.

Uzyskasz pomoc w zakresie zadłużenia związanego z działalnością gospodarcza.

Ustalisz, jakich dokumentów potrzebujesz, pomożemy Ci pozyskać zagubione lub zniszczone dokumenty od wierzycieli oraz złożymy w Twoim imieniu wniosek w sądzie

Uzyskasz dostęp do swojej sprawy przez dedykowany portal internetowy, co pozwoli Ci śledzić wszystkie czynności sądu związane z ogłoszeniem upadłości;

W przeciwieństwie do innych ofert na rynku, towarzyszymy Ci również w postępowaniu po ogłoszeniu upadłości. Kontaktujemy się w Twoim imieniu z syndykiem i pomagamy w postępowaniu przy ustalaniu planu spłaty.

Upadłość konsumencka nie jest jedynym rozwiązaniem dla wszystkich. W zależności od tego jakie jest źródło Twojego zadłużenia możemy zaproponować również inne metody, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Zyskaj pewność, że zrobiłeś to co możliwe, aby zadbać o swoją przyszłość.

Twój tytuł idzie tutaj

Upadłość konsumencka jest rozwiązaniem dla osób, które nie są w stanie spłacać swoich zobowiązań, tzn. znajdują się w stanie niewypłacalności. Stan taki istnieje w szczególności wtedy, kiedy dochody nie pozwalają na pokrycie zobowiązań oraz zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych. Ogłoszenie upadłości prowadzi w takim przypadku w pierwszej kolejności do ustalenia tzw. planu spłaty, w którym sąd określa, jaką kwotę dłużnik może wygospodarować dla wierzycieli w skali miesiąca przez pewien okres (tym dłuższy, im większe było zawinienie w powstaniu stanu niewypłacalności), a na dalszym etapie do umorzenia niespłaconej części zobowiązań. Do zadań kancelarii należy w tym zakresie pomoc klientowi w ustaleniu w planie spłaty jak najniższej kwoty, jak i możliwie krótkiego okresu spłaty, po to, aby jak najszybciej uzyskać efekt całkowitego oddłużenia.

W świetle obowiązujących przepisów upadłość firm prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej odbywa się na zasadach zbliżonych do upadłości konsumenckiej. Co istotne, zarówno co do upadłości firm (niezależnie od formy prawnej, w której działają), jak i upadłości konsumenckiej, istnieją obecnie procedury, które pozwalają na zachowanie majątku, pozwalając uniknąć np. sprzedaży nieruchomości w toku postępowania upadłościowego.

Pamiętaj, że prowadzący twoją sprawę radca prawny albo adwokat z naszej kancelarii nie tylko złoży w twoim imieniu wniosek o ogłoszenie upadłości, ale i będzie pomagać ci w trakcie całego postępowania upadłościowego aż do całkowitego oddłużenia!

Dlaczego my?

Każdą sprawą zajmujemy się osobiście – bez asystentów czy pośredników. Zawsze masz kontakt bezpośrednio z nami i to my bierzemy odpowiedzialność za Twoją sprawę. Posiadamy biura w Gdańsku oraz w Rumi, możesz więc umówić spotkanie w dogodnym dla siebie miejscu.

Jesteśmy radcami prawnymi wpisanymi na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych (numer GD/2705 oraz GD/2692) i od 10 lat świadczymy pomoc prawną dla mieszkańców trójmiasta i okolic. Od 2015 r. zajmujemy się szczególnie problematyką zadłużenia – zarówno osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Jeżeli obawiasz się, że Twoja sprawa jest szczególnie trudna – nasze doświadczenie i wiedza pozwolą znaleźć dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Ile to kosztuje?

Konsultacja wstępna w zakresie upadłości konsumenckiej kosztuje w naszej kancelarii 100 zł. W tej cenie ustalimy, czy upadłość jest dla Ciebie i przedstawimy jak może wyglądać działanie w Twoim przypadku. Nie oferujemy bezpłatnych konsultacji. Cenimy czas naszych klientów jak i własny. Na spotkaniu otrzymasz konkretne informacje.

Wynagrodzenie kancelarii za postępowanie w sprawie ogłoszenia upadłości zależy m. in. od liczby długów oraz stopnia kompletności dokumentacji. Mając na uwadze trudną sytuacje naszych klientów stosujemy elastyczne warunki płatności.

Co mówią nasi klienci?

Bardzo profesjonalne podejście, terminowość i skuteczna pomoc w rozwiązywaniu problemów za rozsądną cenę. Szczerze polecam 🙂
Natalia Wenta

Profesjonalizm w 100%,dbałość o klienta,sprawa rozstrzygnięta pełnym sukcesem.Polecam z całego serca.
Hanna Ruszewska

Zostałam otoczona pomocą prawną na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam każdemu kancelarię Koziarski i Markiewicz Kancelaria Radców Prawnych. Pracują tam Radcowie, którzy bardzo zaangażowani są w każdą sprawę i pomagają najlepiej.

Magdalena Tryba

Co zyskasz korzystając z pomocy naszej kancelarii:

Pan Tomasz pomógł mi rozwiązać całą sprawę, a później skierował do dobrego i kompetentnego notariusza.
Jestem ogromnie wdzięczny i polecam wszystkim tę kancelarię.

Pan Konrad

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami!

Preferowane miejsce spotkania